LT   EN   RU
   

Istorija

   UAB ”Baltijos Inkaso“ įkurta 2004 m. birželio 9d. Bendradarbiaujant su užsienio partneriais, įmonės veikla sėkmingai plėtojama Baltijos regiono šalyse bei užsienio valstybėse.

Veiklos principai
 

  • Dėmesys ir pagarba klientui – mes vertiname klientų pasitikėjimą, todėl kiekvienam konkrečiam atvejui skiriame maksimalų dėmesį ir individualų požiūrį į esamą situaciją.

  • Profesinė kompetencija – mes nuolat siekiame profesinio tobulėjimo ir esame įsitikinę, kad kompetentingi specialistai efektyviausiai ir greičiausiai išspręs Jums iškilusias problemas.

  • Verslo etika – savo veikla siekiame įdiegti naują atsiskaitymų kultūrą, pagrįstą korektiškais bei etiškais verslo partnerių santykiais. Būdami tarpininkais užtikriname puikius dvišalius santykius.

Tikslai

   Esame įsitikinę, kad skolų prevencija yra efektyviausias būdas išvengti skolų. Sakydami Jūsų skoloms – ne, mes kovojame su nesėkmių priežastimis. Mūsų tikslas – skolų prevencijos pagrindu suformuoti operatyvią ir lanksčią kreditų valdymo strategiją bei pasiūlyti klientams efektyviausius problemų sprendimo būdus.

 

Apklausa

Ar naudojatės Inkaso paslaugomis?

Tik tuomet, kai iškyla konkreti problema

Nuolatos, nes su Inkaso įmone esame pasirašę sutartį

Nesinaudoju

 
Klientų zona
Jūsų vartotojo vardas:
Slaptažodis:
  Slapukų parinktys     Duomenų apsauga